Skip to content

Paslaugos

Teikiame internetinių puslapių, parduotuvių kūrimo paslaugas. Pagrindinė turinio valdymo sistemą naudojame “Wordpress”, kuri yra patogi tiek įmonėms valdyti, tiek vartotojams naudotis. WordPress platforma taip pat turi didelį pasirinkimą tarp nemokamų įskiepių – t.y. papildomų funkcijų, taip pat ir profesionalių dizainų. Ši turinio valdymo sistema puikiai saveikauja su paieškų sistemomis, greitai suindeksuoja naują turinį ir pradeda jį rodyti paieškų sistemose, tokiose kaip google.lt

Keletas pavyzdžių: www.aukseskrautuvele.lt , www.saunabucket.lt , www.femini.lt

Žinoma, yra įmonių, kurios nori ne tik išsiskirti iš visumos, bet ir pateikti unikalias funkcijas, idėjas, kurias realizuojame programuodami PHP+CSS+JS programavimo kalbomis. 

Atliekame nuodugnią internetinio puslapio, srities analizę, pagal kurią atliekame SEO internetiniam puslapiui, internetinei parduotuvei. Padidinkite lankytojų srautą su SEO ir paieškų sistemų pagalba.

Piešiame bei paruošiame logotipus vektorine grafika pilnam panaudojimui, internetiniams puslapiams, vizitinėms kortelėms, ploteriavimui (reklamoms ant automobilių), stendų gamybai.

Logotipų piešimas prasideda nuo veiklos analizės, idėjų debesio, eskizų piešimo bei galutnio varianto realizavimo (galime realizuoti ir Jūsų pieštus eskizus į tvarkingus grafinius, vektorinius elementus).

Atliekame įvairius grafikos darbus, tokius kaip reklaminių stendų kūrimas, vizitinių kortelių kūrimas, skrajučių kūrimas

Piešiame illiustracijas, maketuojame dizainus pakuotėms, pilnas paruošimas spaudai, parduotuvėms (su bar kodais prekėms).